Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано спосіб отримання інформативних сигналів під час проведення безконтактного діагностування короткозамкнених роторів асинхронних двигунів трансформаторним методом. На основі системи давачів та схеми обробки інформативних сигналів, що використовує нейронну мережу, отримується інформація про відхилення розмірів осердя ротора та наявність дефектів у клітці ротора. The method of information signals obtained by contactless diagnostics of squirel–cage rotor induction motors have been proposed in the article. En base of sensor system and signal information scheme with use the neural networks received the information about transformer core and defects presence in the rotor cage.

Хліпальський Ю. З. Багатопараметричне безконтактне діагностування короткозамкнених роторів асинхронних двигунів / Ю. З. Хліпальський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 97-102. – Бібліографія: 12 назв.