Інваріантні кондуктометричні вимірювальні перетворювачі

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано вплив неінформативних параметрів на результат вимірювання параметрів об’єктів неелектричної природи контактними кондуктометричними перетворювачами. Запропоновано інваріантні до неінформативних параметрів вимірювальні перетворювачі для режимів заданого струму та напруги. Проанализировано влияние неинформативных параметров на результат измерения параметров объектов неэлектрической природык онтактными кондуктометрическими преобразователями. Предложены инвариантные к неинформативным параметрам измерительные преобразователи для режимов заданного тока и напряжения. The influence of uninformative parameters on the result of measuring of parameters which are of non-electric nature. The very measuring is carried out by means of contact conductometric transformers. There have been suggested measuring transformers for the modes of the set current and voltage. These transformers are invariant to uninformative parameters.

Походило Є. Інваріантні кондуктометричні вимірювальні перетворювачі / Євген Походило, Назар Плахтій, Наталя Мартинович // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 83–87. – Бібліографія: 6 назв.