Подано аналіз експериментальних досліджень і порівняння технологічних можливостей резонансних вібраційних притиральних машин з коловими та кутовими коливаннями притиральних дисків. An analysis of experimental researches and comparison of technological possibilities of resonance vibration lapping machines with the circle and with the angular oscillations of lapping disk is given in article.

Технологічні можливості резонансних вібраційних притиральних машин з кутовими та коловими коливаннями притирів для оброблення плоских поверхонь деталей / В. О. Повідайло, М. А. Костенко, О. В. Гаврильченко, Я. В. Шпак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 83-91. – Бібліографія: 12 назв.