Обґрунтовано можливість встановлення конкурентоспроможності виробничих ресурсів як критерію конкурентоспроможності підприємств з позиції системного підходу до управління. From the system approach position to competitive management, the article contains the argumentation of production resources ability to competition as a company competitiveness criteria.

Ярошевич Н. Б. Конкурентопридатність виробничих ресурсів як критерій конкурентоспроможності підприємства / Н. Б. Ярошевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 309–313. – Бібліографія: 8 назв.