Ефективність дії локального відсмоктувача з різними кутами розкриття корпусу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати експериментальних досліджень впливу кута розкриття на ефективність локального відсмоктувача з повітрообмежником і плоскою центральною коловою вставкою, які подані у вигляді полей ізотах. In the article are pointed results of experimental researches of influencing of opening corner on efficiency of local hood with the airlimiter and flat central circle insertion, which are represented as two dimentional velocity data.

кут розкриття, локальний відсмоктувач

Довбуш О. М. Ефективність дії локального відсмоктувача з різними кутами розкриття корпусу / О. М. Довбуш, С. С. Жуковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 39–46. – Бібліографія: 10 назв.