The report gives the results of Automated Information System "accounting and analysis of Universities buildings and rooms using" (AIS “Universities buildings and rooms”). Definition and purpose of AIS “Universities buildings and rooms” implementation are given. Aims, Main goals and main tasks of such functional components as "Building", "Floor", "The person responsible for building, floor, room", "Electrical", "inventory card", "Repair" are described. Operation principle of each AIS “Universities buildings and rooms” functional component are shown. У доповіді приведені результати впровадження в НТУУ «КПІ» автоматизованої інформаційної системи «Облік та аналіз використання будівель та приміщень ВНЗ» (АІС «Будівлі та приміщення ВНЗ»). Надається визначення та призначення впровадження АІС «Будівлі та приміщення ВНЗ». Розкриваються мета, основні цілі та основні можливості функціональних складових: «Будівля», «Поверх», «Відповідальна особа за корпус, поверх, приміщення», «Електрообладнання», «інвентарна картка», «Ремонт», тощо. Узагальнено наведено принцип роботи кожної з функціональної складової АІС «Будівлі та приміщення ВНЗ».

облік, будівля, споруда, поверх, звіт, поверхневий план, автоматизована інформаційна система, accounting, building, floor, report, surface plan, automated information system

Савицький А. Автоматизована інформаційна система «Облік та аналіз використання будівель та приміщень ВНЗ» / А. Савицький, О. Габзовська, О. Андрощук // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 94–98.