Теплова діагностика вальцьового парку борошномельного підприємства

Наведено результати досліджень режимів роботи вальцьових верстатів. Визначено параметри технічного стану вальцювального парку та обґрунтовано їх допустимі значення. Розроблено алгоритм теплової діагностики вальцьового парку борошномельного підприємства. Directed researches results of thermal workshop mills of machine-tools. Definite parameters of technical stat roller mills and substantiated their admissible senses. Developed algorithm of thermal diagnistics roller of park of factory mills.

Ванкевич П. І. Теплова діагностика вальцьового парку борошномельного підприємства / П. І. Ванкевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 60-64. – Бібліографія: 9 назв.