Thumbnail Image

Проаналізовано методичні підходи до формування механізму обґрунтування та прийняття господарських рішень на інвестиційному циклі діяльності господарських формувань. Суб'єктами управління на інвестиційному циклі є власники, до компетенції яких входять питання забезпечення ефективності інвестованого капіталу. Сформовано інструментарій оптимізації прийняття рішень на інвестиційному циклі. The article is dedicated to the methodological approaches analysis to forming of economic decisions acceptance mechanism on the economic units activity investment cycle. The management subjects in the investment cycle are owners,whose task is the invested capital efficiency providing.In the article are formed the decisions acceptance optimization techniques in the investment cycle.

господарське рішення, осподарські формування, інвестиційний цикл, вартість, інвестор, актив, фінансові ресурси, economic decisions, economic units, investment cycle, cost, investor, asset, financial resources

Теребух А. А. Механізм прийняття господарських рішень на інвестиційному циклі діяльності господарських формувань машинобудівного комплексу / А. А. Теребух // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 208–218. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review