Математична модель піроелектричного сенсора для вбудованих систем

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано математичну модель піроелектричного сенсора, що адаптована для використання під час розроблення та моделювання детекторів руху для вбудованих систем. Розглянуто основні фази перетворення інфрачервоного випромінювання, що поглинається інтегрованим сенсором, на електричний сигнал. In this paper the mathematical model of a pyroelectric sensor control adapted for usage is offered at development fnd simulation of motion detectors for the embedded systems. Master phases of caloric radiation conversion which is swallowed by a embedded sensor, in an electrical signal surveyed.

піроелектричний сенсор, детектор руху, модель, pyroelectric sensor, motion detectio, model

Головацький Р. І. Математична модель піроелектричного сенсора для вбудованих систем / Р. І. Головацький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 86–89. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review