Thumbnail Image

Проаналізовано спільні і відмінні аспекти розуміння поняття „структура” у структуралізмі і постструктуралізмі. Доведено, що це основоположне для обох напрямів поняття тлумачиться як засіб пізнання, модель (епістемологічно), а не як онтологічна основа об’єктивного світу. The author analyses the join and different aspects of interpretation of category structure in the structuralism and poststructuralism. It is affirmed that this general for the both directs category interprets as a epistemological method (but not as a ontological base of reality).

метод, модель, структура, структуралізм, постструктуралізм, method, model, structure, structuralism, poststructuralism

Повторева С. Епістемологічний статус поняття структури у структуралізмі та постструктуралізмі / Світлана Повторева // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 636 : Філософські науки. – С. 78–82. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review