Перешкоди на шляху підприємництва в Україні

Thumbnail Image

Розглянуто значення малого та середнього підприємництва як самостійного та незалежного елемента ринкової економіки. Зроблено спробу проаналізувати загальні закономірності стану розвитку малих та середніх підприємств порівняно з розвинутими країнами, а також визначити конкретні перешкоди на шляху розвитку малого та середнього бізнесу на сучасному етапі в Україні. The following article is considering the importance of the small and middle businesses as an independent element of the market economy. We made an attempt to give a short description to general principles of the level of these kind of business enterprises development in comparison with ones of the developed countries and to determine the precise obstacles for this existing nowadays in Ukraine.

ринкова економіка, малий і середній бізнес в Україні

Верхоглядова Н. І. Перешкоди на шляху підприємництва в Україні / Н. І. Верхоглядова, Н. А. Прохорова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 46–49. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review