Стаття містить обґрунтування необхідності введення узагальнюючого показника ефективності ресурсного менеджменту організацій, а також рекомендації щодо його практичного застосування в системі матеріального стимулювання праці та системі економічного аналізу діяльності підприємства. This article includes a number of argumented proofs of possible using a dinamic coefficient from a well-known classic Kobb-Duglas function as a demention of resources management level on the microeconomy. The recommends for practic using the demention at the labor motivating system and the firm economic activity analising system are also here.

Ярошевич Н. Б. Показник рівня ресурсного менеджменту та можливості його практичного застосування / Н. Б. Ярошевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 250–256. – Бібліографія: 5 назв.