Стан та перспективи розвитку грошово-кредитної політики України

У даній статті проаналізовано стан та перспективи розвитку грошово-кредитної політики України на основі характеристики стратегій управління грошовим обігом, якості державного контролю за шляхами обігу готівки. Визначено основні сучасні недоліки управління грошовим обігом в державі та запропоновано метод суттєвого покращання ефективності реалізації грошово-кредитної політики. In the article the analysis of a condition and perspectives of development of money-credit policy of Ukraine because of performances of the strategies of management of the money circulation, quality of state monitoring behind paths of a turn-over of cash money is carried out. The main modern defects of management of the money circulation in the state are certain(determined) and it is offered to a path of essential improving of efficiency of realization of money-credit policy.

Петрович Й. М. Стан та перспективи розвитку грошово-кредитної політики України / Й. М.Петрович, Б. І. Іличок // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 33–38. – Бібліографія: 5 назв.