Аналіз шляхів удосконалення методів ідентифікації видів м’яса

Видавництво Львівської політехніки

Здійснено аналіз відомих методів контролю показників якості м’ясної продукції та запропоновано шляхи оперативної ідентифікації її видів. Осуществлен анализ существующих методов контроля показателей качества мясной продукции и предложены пути оперативной идентификации ее видов. The analysis of existing monitoring methods indicators of meat products quality and the ways for the acceleration of the identification its species have been proposed.

Любчик О. Аналіз шляхів удосконалення методів ідентифікації видів м’яса / Ольга Любчик, Микола Микийчук, Оксана Гонсьор // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014. – Випуск 75. – С. 63–68. – Бібліографія: 10 назв.