Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати розроблення універсальних перетворювачів біполярних інтегральних схем зі шкалою відносних температур. Перетворювачі характеризуються високим коефіцієнтом стабілізації вихідної напруги при зміні напруги живлення, мінімальним енергоспоживанням та можливістю функціонування при мінімально низьких напругах живлення. Приведены результаты разработки универсальных преобразователей термосенсорных интегральных схем со шкалой относительных температур. Преобразователи характеризуются высоким коэффициентом стабилизации выходного напряжения при изменении напряжения питания, минимальным энергопотреблением и возможностью функционирования при минимально низких напряжениях питания. The results of elaboration of universal transducers of thermosensitive bipolar integrated circuits with relative temperature scale are shown. The transducers are characterized by high factor of stabilization of output voltage at supply voltage change, minimum energy consumption, opportunity of functioning at minimum low supply voltages.

Готра О. Універсальні первинні перетворювачі термосенсорних біполярних ІС зі шкалою відносних температур / Олександра Готра // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 73–76. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review