У результаті дослідження запропонованої системи водяного опалення з проміжним розміщенням магістралей встановлена залежність визначення раціонального розташування джерела теплоти по висоті будівлі. Знижується вплив гравітаційного тиску, підвищується теплогідравлічна стійкість системи опалення, зменшується питома вартість засобів автоматики. In this article results of the calculations of the heating regime enclosures at the different parameters of the periodical heating system work and at the different schemes of the heating isolation material allocation are presented.

Тепловий режим, Теплоізоляційний шар, Чергове опалення, Тепловтрати, heating regime, heating isolation material, periodical heating system, heating losses

Басист Д. В. Енергоефективні двотрубні системи опалення з проміжним розміщенням магістралей та джерела теплоти / Д. В. Басист // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 11–14. – Бібліографія: 5 назв.