Військово-повітряні сили Директорії УНР

Розглянуто широке коло проблем, пов’язаних з історією авіації Дієвої армії як органічної складової Збройних Сил Директорії УНР. Зокрема, досліджена організаційна структура і склад авіаційних формувань, система управління ними, а також їх участь у бойових діях. In this article is considered a wide class of problems connected with the history of Air Force as organic component of Directoria UNR Armed Forces. Specifically is investigated the sheme of organisation and the staff of the air groupings, the system of control and their participation in the fighting actions.

Харук А. І. Військово-повітряні сили Директорії УНР / А. І. Харук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 22–30. – Бібліографія: 19 назв.