Thumbnail Image

Представлено результати опрацювання методики проведення експериментальних досліджень під час випробувань елементів збірно-монолітних залізобетонних нерозрізних прогонових будов мостів коробчастої форми. In this article scientifically proved results of processing methods of holding experimental research during test prefabricated monolithic elements of reinforced concrete solid stringer structure of box configuration bridges.

елементи збірно-монолітних залізобетонних будов, мости коробчастої форми, elements of reinforced concrete structure, box configuration bridges

Методика проведення випробувань дослідних конструкцій збірно-монолітних прогонових будов мостів / Б. Г. Гнідець, В. І. Войціховський, І. Д. Кавацюк, М. Й. Рудий, М. Р. Щеглюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 52–57. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review