Thumbnail Image

Розглянуто основні підходи до оцінювання рівня зносу основних засобів підприємств. Визначено головні чинники, які впливають на цей рівень, та запропоновано методику оцінювання такого впливу. Розроблено механізм реалізації внутрішніх можливостей підприємства стосовно нормалізації рівня зносу його основних засобів. Застосування такого механізму дасть змогу підприємству проводити науково обґрунтовану політику оновлення своєї техніко-технологічної бази. In this article are considered the main approaches to the evaluation of the enterprises fixed assets depreciation .Are determined the main factors which influence on this level and is offered the method of such influence evaluation .The mechanism of enterprise internal abilities realization is developed in relation to the normalization of its fixed assets depreciation level .The application of such mechanism will allow an enterprise to lead scientifically grounded policy of the technological base updating.

основні засоби, зношення, рівень зносу, технічний стан, оновлення основних засобів, fixed assets, depreciation, depreciation level, technical state, fixed assets updating

Колещук О. Я. Оцінювання впливу чинників на рівень зношення основних засобів підприємств та визначення можливостей щодо його нормалізації / О. Я. Колещук, О. Ю. Ємельянов, В. А. Гришко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 128–135. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review