Проаналізовано залежність ефективності функціонування системи менеджменту при переході до матричної і мережної структур управління від людського фактора. In the article the analysis of relation of efficiency operation of a system of management is conducted at transition to template and network frames to control from the human factor.

Новаківський І. І. Вплив людського фактора на удосконалення управління підприємствами в умовах інформатизації / І. І. Новаківський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 81–87. – Бібліографія: 2 назви.