Інформаційно-довідкове забезпечення органів державної влади

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In the article the problem of information representative bodies to ensure feedback between citizens and the state, analyzed public relations as a mechanism of interaction between the state and civil society, , and generally describes the functionality of the web – sites of public authorities at regional level.

інформація, органи державної влади, забезпечення, звернення громадян, довідкова інформація, зв’язки з громадськістю

Швора О. Інформаційно-довідкове забезпечення органів державної влади / Оксана Швора, Наталія Химиця // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 162–163. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review