Наведено відомості про експериментальні дослідження елементів плит по профільованому настилу, в яких сумісна робота сталі та бетону забезпечується за допомогою склеювання. Випробування здійснювалися з метою встановлення дійсного характеру роботи, деформування та несучої здатності елементів. Виконане порівняння конструкцій із забезпеченням сумісної роботи сталі та бетону за допомогою склеювання та без нього. The article contains information about experimental research on the profiled elements slabs flooring in which joint work of steel and concrete is provided with gluing. Tests were conducted to determine the true nature of the deformation work and bearing capacity elements. Steel and concrete glue connection structure and steel and concrete structure comparison was done.

профільований настил, зовнішнє армування, навантаження, несуча здатність, прогин, profiled flooring, external reinforcing, loading, bearing capacity, deflection

Стороженко Л. І. Конструкції залізобетонних перекриттів по профільному настилу із забезпеченням сумісної роботи бетону і сталі за допомогою склеювання / Л. І. Стороженко, О. І. Лапенко, О. Г. Горб Видавництво // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 360–365. – Бібліографія: 7 назв.