Розглянуті деякі проекти, в яких сценографія є основним методом формування архітектури театральних просторів. Some projects are considered in which scenography is the basic method of forming of architecture of theatrical spaces.

Проскуряков В. І. Висвітлення явища сценографії як головної складової архітектури в навчальному та пошуковому проектуванні кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету “Львівська політехніка” / В. І. Проскуряков, Д. Р. Ярема // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 170–175. – Бібліографія: 2 назви.