Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Розроблено методику оцінки надійності деталей типу плит, деформованих стиском за допомогою запису діаграми руйнування призматичних зразків залежно від геометричної форми штампа (круга, квадрата, прямокутника). Наведена методика є ефективним інструментом для вивчення кінетики зародження та поширення тріщини в матеріалі деформованого зразка. На прикладі випробування зразка із органічного скла марки СОЛ, розмірів 100х100х100 мм доказана перспективність впровадження цієї методики в інженерну практику. The technique of reliability prediction of details such as plates deformed by compression by record of the diagram destruction of samples depending on the geometrical form of a title block (of a circle, square, rectangle) is developed. The given technique is by the effective tool for learning a kinetics origin and distribution of a crack in a material of the deformed sample. On an example of test of a sample from an organic glass of a brand СОЛ, sizes 100x100x100 mm proved of implantation of the given technique in engineering practice.

Когут М. С. Вплив геометрії та технології виготовлення штампа на надійність деталей типу плит, деформованих стиском / М. С. Когут // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 71-75. – Бібліографія: 4 назви.