Спосіб спрощення задачі покриття булових функцій

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано спосіб спрощення задачі покриття булових функцій, що враховує взаємне розташування простих кон’юнктермів у логіковому просторі та виділяє на цій основі певний клас задач покриття, для яких відсутня проблема перебору.
In this paper technique of simplifying of Boolean functions covering problem is proposed. The technique consider prime coiijuncterms arrangement in logic space and define on this base certain kind of covering problems, which have simple solution.

Мінзюк В. В. Спосіб спрощення задачі покриття булових функцій / В. В. Мінзюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 24–28. — (Теорія радіоелектронних кіл та сигналів).