Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається банківський переказ як одна із найпоширеніших форм міжнародних розрахунків, що застосовується підприємствами України під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Виділено види банківського переказу та наведено схему здійснення банківського переказу із комбінацією варіантів з авансовим платежем та платежем проти поставки товару. The author considers banking retelling as one of the popular kind of foreign payments, which are used by Ukrainian organizations in foreign economic activity. It has also described kinds of banking retelling and chart realization of banking retelling with combined variants with advance payment and payment to delivery goods.

Прокопишин Л. М. Застосування підприємствами України банківського переказу у сфері зовнішньоекономічної діяльності / Л. М. Прокопишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 296–301. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review