Описано причини надмірного споживання енергії в Україні та шляхи подолання існуючої ситуації. Автори розглядають методи технічного, архітектурного і конструктивного характеру, які сприяють зменшенню енерговтрат. Актуальність статті підтверджується державним законом “Про збереження енергії” . Causes of excessive energy consumption in Ukraine & ways of overcoming of existing situation described. Authors consider the improvement of technical, architectural characteristics & constructing methods to be of vital importance in the comlex of measures, aimed at decreasing of energu losses, especially taking into account the state law “About saving of energy”.

Печеник О. М. Енергозаощадження в житлово-громадському будівництві - загальнонаціональна технічна політика в Україні / О. М. Печеник, М. О. Бродський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 207–210.