Ігрові методи керування випадковими процесами в умовах відносних завад

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджується проблема керування випадковими процесами за допомогою адаптивних ігрових методів в умовах відносних завад, які є функцією поточної відстані між фронтами випадкових процесів. Розглянуто варіанти з лінійно зростаючою та спадною функціями інтенсивностей завад. Розроблено ігровий алгоритм та виконано програмне моделювання наближення керованого випадкового процесу до некерованого у дискретному просторі з евклідовою метрикою.
The problem of stochastic processes control by means of adaptive game methods in conditions of relative noises is investigated. The noises are function of line distance between fronts of stochastic processes. Is considered variants with linearly increasing and decreasing of noise intensity functions. The game algorithm is developed and the simulation program of approach of controlled stochastic process to uncontrolled process in discrete space with the Euclidean metrics is executed.

Кравець П. О. Ігрові методи керування випадковими процесами в умовах відносних завад / П. О. Кравець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 66–76.

Endorsement

Review