Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття присвячена актуальним проблемам розвитку сучасної демократичної освіти у контексті глобальних та партикулярних соціальних перетворень, трансформації соціально-гуманітарної політики в Україні. Відзначено, що проблемно-перспективними в сучасній демократичній освіті постають питання освітянських циклів та модулів, соціально зорієнтованих на світову практику вільного самовизначення людини, визнання прав індивідуальності та особистості, пролонгацію етики соціальної відповідальності. The essay deals with the presentday issues of the development of modern democratic education in the context of global and particular social changes, transformation of socialhumanitarian politics in Ukraine. The research specifies that the issues of educational cycles and modules constitute a perspective problem. These issues are sociallyoriented towards the worldwide practice of human free self-determination, the acknowledgement of the rights of an individual and a personality as well as towards the prolongation of the ethics of social responsibility.

Семенов А. М. Громадянське суспільство: освітня демократія та демократизація освіти (координати соціального моделювання) / А. М. Семенов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 473 : Філософські науки. – С. 55–61. – Бібліографія: 7 назв.