Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконано аналіз впливу невизначеностей фізичних властивостей газоподібних енергоносіїв на невизначеність результату вимірювання витрати за методом змінного перепаду тиску. Сформовано вимого до точності методів визначення фізичних властивостей газоподібних середовищ. Выполнен анализ влияния неопределенностей физических свойств газообразных энергоносителей на неопределенность результата измерения расхода по методу переменного перепаду давления. Сформированы требования к точности методов определения физических свойств газообразных сред. The analysis of the influence of uncertainties of gas physical properties on the uncertainty of the result of flow rate measurement by the method of differential pressure is made. The requirements to the precision of the methods of determination of gas physical properties and proposed.

Матіко Ф. Вплив невизначеностей фізичних властивостей газоподібних енергоносіїв на точність їх обліку / Федір Матіко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 70. – С. 76–81. – Бібліографія: 7 назв.