Оптико-електронний пристрій для обчислення параметрів труб еліптичної форми

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано принцип роботи оптико-електронного пристрою для обчислення півосей поперечного перерізу труб еліптичної форми із застосуванням структурованого освітлення за допомогою двох світлових площин. Пристрій правильно обчислює параметри перерізу труби під час його довільного просторового розташування по відношенню до труби в межах робочого діапазону. Paper is devoted to the work of optic-electronic device for elliptic tube intersection parameters calculating by applying the means of structural light namely two light planes. Device works correctly being at free space position accordingly with the tube in work bounds.

Гапонюк Я. В. Оптико-електронний пристрій для обчислення параметрів труб еліптичної форми / Я. В. Гапонюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 144–150. – Бібліографія: 6 назв.