Розглянуто молодіжний націоналістичний рух в західних областях України і його програмні документи, в контексті молодіжної політики Головного командира УПА Р. Шухевича. The paper deals youth nationalist movement in Western Ukraine and his program documents at realization of Commander in Chief of the UPA of Shuhevych’s youth police.

Вахула М. Є. Програмні документи молодіжної націоналістичної організації ”Український революціонер” в контексті ”молодіжного плану” Головного командира УПА Р. Шухевича-Чупринки (1957–1959 рр.) / М. Є. Вахула // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 98–105. – Бібліографія.