Сучасні умови і основні завдання розвитку паливно-енергетичного комплексу України

Thumbnail Image

У статті подано характеристику кризового стану енергетики України, становище з паливопостачанням теплових електростанцій. Визначено умови реалізації нової концепції розвитку енергетики України. This article is about crisis character of Ukrainian energetics, conditions of fuel providing of thermal electric stations. The conditions of a new conception realization of Ukrainian energetics development are determined.

кризовий стан, енергетика України

Акіншина О. В. Сучасні умови і основні завдання розвитку паливно–енергетичного комплексу України / О. В. Акіншина, Н. С. Косар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–7. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review