2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається метод оптимальних структурних пропорцій (ОСП), який базується на теорії комбінаторних конфігурацій, та можливості його застосування в задачах інформатики і стандартизації. Метод дає змогу поліпшувати якісні характеристики пристроїв і систем інформаційно- вимірювальної техніки та оптимізувати нормативну базу виробництва. Розглядаються алгебричні моделі ОСП.
This paper considers the method of Optimal Structural Proportions (OSP), based on combinatorial configuration theory, as well as possibilities of its application for tasks of informatics and standardization. The method allows on improving and optimizing of the normalized production base. The OSP algebraic models are described.

Різник В. В. Оптимальні структурні пропорції в інформаційних системах і задачах стандартизації / В. В. Різник, О. В. Бандирська, О. Т. Велика // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 278–284.