Національний університет "Львівська політехніка"

У доповіді підкреслюється важливість культурно-освітньої та виховної діяльності бібліотек ВНЗ та висвітлюється досвід культурно-освітньої роботи бібліотеки Національного Університету “Львівська політехніка”. The paper underlines the importance of cultural and educational activity in higher educational institutions' libraries and highlights the experience of cultural and educational activity at the Library of Lviv Polytechnic National University.

бібліотека, культурно-освітня діяльність, виховна робота бібліотеки, духовність, освітнє середовище, виховання студентської молоді, library, cultural and educational activity, library educational activity, spirituality, educational environment, student youth breeding

Найда Л. В. Культурно-освітня діяльність НТБ Національного університету «Львівська політехніка» / Л. В. Найда // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 516-523. - Бібліографія: 8 назв.