2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано вплив шуму каналу на інформаційні сигнали в системах передачі інформації, що реалізуються на основі використання широкосмугових сигналів зі змінною ентропією розподілу ймовірностей станів.
Influence of noise of channel is analysed on informative signals in the systems of information transfer, that will be realized on the basis of the use of spread spectrum signals with variable entropy of probability distribution of being.

Мельничук С. І. Дослідження впливу шумів каналу при передаванні даних способом зміни ентропії розподілу ймовірностей станів / С. І. Мельничук, М. І. Козленко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 164–167.