Видавництво Львівської політехніки

In theses proved the importance of creating a favorable social and psychological climate in the team as part of the organizational structure. Listed and described the organizational, economic and psychological criteria management team.

управління, колектив, ефективність, діяльність, відносини

Морушко О. Створення сприятливого соціально-психологічного клімату як елемент організаційної культури / Олександр Морушко, Тетяна Подоляк // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 338–339. – Бібліографія: 3 назви.