Дійсна та уявна частини для залишків двовимірного неперервного дробу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Bounds for the real and imaginary parts of remainders of a two-dimensional continued fractions with complex elements have been obtained under some conditions on coefficients of the two-dimensional continued fraction and using the representation of these real and imaginary parts. За допомогою одержаних формул для дійсної та уявної частини залишків двовимірного неперервного дробу для них встановлено оцінки при певних умовах на коефіцієнти двовимірного неперервного дробу.

Сусь О. М. Дійсна та уявна частини для залишків двовимірного неперервного дробу / О. М. Сусь, Х. Й. Кучмінська, С. М. Возна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 304–308. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review