Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено технологічний процес створення можливостей переходу від бібліографічних описів бази даних «Праці вчених Львівської політехніки» до повнотекстових матеріалів, представлених у електронному науковому архіві Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка». The technological process of transition opportunities from the database of bibliographic descriptions «Works of scientists of Lviv Polytechnic» to full-text materials presented in the electronic scientific archive of Lviv Polytechnic National University Scientific Library is shown.

електронний каталог, електронний науковий архів, інформаційна система, бібліотека, electronic catalogue, electronic research archive, information systems, library

Ржеуський А. В. Взаємозв'язок бібліографічних описів електронного каталогу із електронним науковим архівом: з досвіду роботи НТБ Львівської політехніки / Антоній Валентинович Ржеуський // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 198–202. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review