Наведено результати експериментальних досліджень та оцінку розкриття тріщин декоративно-штукатурного шару фасадної системи залежно від температури та вологості зовнішнього повітря. The article present the result of experimental researches and estimation of opening of cracks in decoratively clout layer of the facade system depending of the temperature and moisture of external air.

декоративно-штукатурний шар, фасадна система, тріщини, decoratively clout layer, facade system, cracks

Чернявський В. В. Аналіз дії температури та вологості зовнішнього повітря на розкриття тріщин штукатурногошару фасадної системи теплоізоляції / В. В. Чернявський, А. М. Пащенко, О. Б. Борисенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 244–247. – Бібліографія: 7 назв.