Автоматизація наповнення електронної дисципліни у системі Moodle

Видавництво Львівської політехніки

У тезах конференції розглянуто метод автоматизації наповнення лекторами електронних курсів навчальними матеріалами. The thesis of the conference considered the methods automated filling by the lectors of electronic courses the educational materials.

дисципліна, курс, електронний курс, лектор, студент, перетворення документів, discipline, course, e-course, lecturer, student, transformation documents

Чирка О. Автоматизація наповнення електронної дисципліни у системі Moodle / О. Чирка // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали науково-практичної конференції, 18–19 лютого 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – С. 47–53. – Бібліографія: 3 назви.