Описано застосування методу центральної станції під час створення лінійного базису на базовому центрі літніх навчальних практик студентів Інституту геодезії Національного університету “Львівська політехніка”. The second (new) standard basis has created on the Berezhany geodesic polygon – the base centre of the summer educational practice for the Geodetic institute students (National university “Lviv Polytechnic”). The basis lines are situated radially to the original point (the central basis station).

Колгунов В. М. Застосування методу центральної станції під час створення другого взірцевого базису на Бережанському геодезичному полігоні / В. М. Колгунов // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. – Випуск 67. – С. 76–78. – Бібліографія: 4 назви.