Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджені місце і роль діячів українського національного відродження (М. Грушевський, В. Липинський, О. Лотоцький та ін.) у розвитку вітчизняного релігієзнавства. З’ясовані оригінальність та предметна зорієнтованість концепцій цих авторів, їхній внесок в інституціоналізацію цієї галузі знання. In the article the author investigates the place and the role of the key figures in the Ukrainian national reneissance (such as M. Hrushevskyi, V. Lypynskyi, O. Lototskyi and others) in the development of the religion studies in Ukraine. The resarcher shows the originality and subject matter of the conceptions of these anthors and their contribution to the institutionalization of this branch of knowledge.

Кондратик Л. Й. Творчість діячів національного відродження в контексті української релігієзнавчої думки / Л. Й. Кондратик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 473 : Філософські науки. – С. 124–130. – Бібліографія: 4 назви.