Наведені результати випробувань на вогнестійкість металевих зразків, захищених гіпсокатонними листами. Зроблені висновки щодо використання гіпсокартону для захисту металевих конструкцій від дії високих температур під час пожежі. There are given results of fire resistance research of metal samples protected with gypsum boards. The conclusion is made up about using gypsum boards to protect metal structures from high temperatures during fire.

Дослідження вогнестійкості металевих елементів, захищених гіпсокартонними листами / А. Б. Пелех, Б. Г. Демчина, Р. М. Світий, В. С. Фіцик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 213–217. – Бібліографія: 3 назви.