Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано діяльність у сфері профілактики правопорушень серед неповнолітніх у деяких європейських країнах, США та Японії, адже одним із пріоритетних завдань сучасної юридичної доктрини є активізація проведення порівняльно-правових досліджень на рівні галузевих наук. Статья посвящена анализу деятельности зарубежных стран в сфере профилактики правонарушений среди несовершеннолетних в некоторых европейских странах, США и Японии, ведь одним из приоритетных заданий современной юридической доктрины является активизация проведения сравнительно-правовых исследований на уровне отраслевых наук. The article is devoted to the analysis of activity of foreign countries in the field of prophylaxis of offences among minor in some European countries, the USA and Japan, in fact one of priority tasks of modern legal doctrine is activation of conducting of comparatively-legal researches at the level of of particular a branch sciences.

діти, неповнолітні особи, ювенальна юстиція, поліція, профілактика правопорушень, адміністративні правопорушення, реабілітація правопорушників, правосуддя у справах неповнолітніх, children, minor persons, juvenile justice, police, prophylaxis of offences, administrative offences, rehabilitation of offenders, justice in matters of minor

Лесько Н. В. Система органів державної влади, що здійснюють профілактику правопорушень серед дітей: досвід зарубіжних країн / Н. В. Лесько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 845. – С. 107–112. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review