Аналіз ефективності системи дистрибуції

Thumbnail Image

Розглянуто загальні концепції аналізу витрат системи фізичної дистрибуції. Проаналізовано проблеми, що виникають при виборі видів транспорту, способів складування та обробки вантажів. Пропонуються шляхи вирішення цих проблем. The general concepts of the cost analysis of the physical distribution system are considered. Problems of chousing the types of transport, ways of warehousing and processing of cargoes are analyzed. The methods of these problems solving are offered.

Косар Н. С. Аналіз ефективності системи дистрибуції / Н. С. Косар, Н. Є. Кузьо // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 303–308. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review