Особливість лікаря загальної практики – сімейної медицини – розвинуті комунікативні здібності. Анкетування та виявлення психологічного типу зі "світу сучасних професій" може бути корисним для профорієнтації студентів в середовищі медичних фахів.

Чухриенко Н. Д. Некоторые аспекты оценки потенциала профессиональной ориентации студетов-медиков / Неонилла Дмитриевна Чухриенко, Ирина Васильевна Василевская, Наталия Сергеевна Башкирова // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 341–342.

Endorsement

Review