Систематизація методів вимірювання вологості сипких матеріалів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні методи вимірювання вологості сипких матеріалів, вказано їх недоліки та переваги. Наведена класифікація цих методів. Рассмотрено основные методы измерения влажности сыпучих материалов, указано их недостатки и преимущества. Приведена классификация этих методов. The basic methods of measurement of moisture of loose materials are considered аnd their lacks and advantages were discribed. The classification of these methods was carried.

Івах Р. Систематизація методів вимірювання вологості сипких матеріалів / Роман Івах, Михайло Дорожовець, Іван Питель // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 97–101. – Бібліографія: 35 назв.

Endorsement

Review