Thumbnail Image

Розглядаються питання територій пріоритетного розвитку на прикладі Луганського регіону як можливий інструмент вдосконалення зовнішньоекономічної діяльності підприємств. In the article the territories of priority development on an example of Lugansk region as the possible tool of perfecting of foreign trade activities of the enterprises are considered.

Гончаров В. Н. Території пріоритетного розвитку як інструмент вдосконалення зовнішньоекономічної діяльності підприємств регіону / В. Н. Гончаров, Е. В. Бешляга, А. В. Сбітнєв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 414–418.

Endorsement

Review