Для несиметричних ієрархічних систем, розгалужених до рівня n, зі старіючими вихідними елементами запропоновано рекурентні вирази для обчислення часових характеристик надійності. For unsymmetric hierarchical systems ramified to level n with ageing output elements, recurrent expressions are proposed for calculations of time reliability characteristics.

Сидор А. Р. Оцінка надійності несиметричних ієрархічних систем з допомогою рекурентних виразів / А. Р. Сидор // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 80–83. – Бібліографія: 2 назви.